Формула здорових суглобів

Історія болгарського народного цілителя Димитра Кристева сьогодні відома багатьом. Важка праця лісника нагородив бай Димитра нестерпними болями в колінах. Ходіння по лікарях виявилося " ходінням по муках " . І тоді , в результаті ретельного і копіткого відбору цілющих трав і з'явилася на світ трав'яна суспензія , пізніше отримала назву " Дикрасин -1". Лікувальний ефект препарату заснований на утриманні флавоноїдів , ефірних масел і дубильних речовин. Тому Дикрасин 1 має яскраво виражену протизапальну , болезаспокійливу , сосудоукрепляющим властивостями , покращує кровопостачання і живлення тканин навколо суглобів і хворих місць.

Особливо слід підкреслити здатність препарату розчиняти солі і виводити шлаки. Дикрасин 1 дозволяє значно підвищити ефективність масажних і фізіотерапевтичних процедур.

Весна . Її прихід знаменує оновлення всіх життєвих процесів в природі. Сама природа щедро ділиться з людиною своєю енергетикою , пропонуючи йому струсити з себе тягар зимової сплячки і розвинути бурхливу фізичну і духовну діяльність . Але , на жаль , є люди, яким весна не в радість. Це люди , хворі хронічними захворюваннями опорно - рухового апарату , чиї недуги навесні , як правило , проходять стадію загострення.

Будь-яка хвороба - це наше з вами передчасне старіння . Типову історію хвороби опорно - рухового апарату можна описати таким чином : малорухливий спосіб життя , нескінченні стреси , дисбаланс у харчуванні та зменшення здатності травної системи все засвоювати . Шлаки постійно накопичуються в організмі - спочатку на слизовій оболонці , потім - навколо суглобів і кісток. Багато років люди, які страждають на остеохондроз , подагру , артрозом , ревматичних поліартрити , міозитом , запаленням скелетних м'язів та багатьма іншими захворюваннями , приречені на жахливу біль і живуть від нападу до нападу.

Безумовно , найкращим доказом на користь " Дикрасину " є велика кількість людей , що повернулися до повноцінного життя.

Навіть саме чудодійний засіб виконує лише половину роботи , інше залежить від самої людини , її бажання жити без болю. Дикрасин стане панацеєю для вас , коли ви самі вирішите почати нове життя без болю в суглобах і спині.