Відгуки

1отзывВідгуки з телефонних розмов

Лідія Андріївна, м.Ромни , Сумська обл.

Дикрасин мені дуже добре  допомагає. Ним користується  вся сім`я 4 чоловіки, і всім допомагає.

 

Тетяна Григорівна , Горлівка Донецька обл..

Великий плюс Дикрасину. Два роки назад користувалась, дуже допоміг. Зараз продовжую ним користуватись при необхідності.

 

Галина Павлівна, Першотравенськ , Дніпропетровська обл..

Дикрасин добре допомагає, користувалась раніше й зараз.

 

Наталія Володимирівна, Староконстянтинів,  Хмельницька обл..

В минулому році пройшла повний курс лікування, допоміг. Зараз підтримую свої суглоби Дикрасином.

 

Антоніна Іванівна, Харків

Дуже задоволена Дикрасином, всім знайомим рекомендую.

 

Дар`я Василівна, Кривий Ріг

У мене остеохондроз , болить спина і пальці на руках. Через 2 місяці застосування Дикрасину пальці почали робити. Дуже добре Дикрасин допоміг.

 

Валентина Григорівна м.Чернігів

Ефективність Дикрасину середня. Не можна сказати , що сильно допомогло, але стало краще.

 

Кульменко Т.Д. м.Черкаси

Дуже задоволений Дикрасином . В уколах  нестероїдних препаратів необхідність відпала.

 

Тетяна Іванівна, м.Ковель Волинська обл..

Застосовувала при болях в коліні Дикрасин. Що можна сказати? 50 х50.

 

Олексій Іванович смт Чаплинка, Херсонська обл..

Еффект пока мало заметный,   но препарат  хороший.  Прошёл курс лечения частично. Надеюсь на улучшение.

Аліна Іванівна, м.Полтава

Дякую за Дикрасин! Як прослухала Тамару Григорівну  , що він появився  - то дуже зраділа. Надійнішого препарату немає . Я в нього дуже вірю.

 

Валерій Самойлович ,  м.Славута,Хмельницька обл..

Помогав моїй мамі. Користувалась не один раз.

 

Ганна Михайлівна с.Гаврилівка Івано-Франківської обл..

У мене коксартроз ІІІ ступені, ендопротез на одній нозі. Після застосування Дикрасину стає набагато краще.

 

отзывыВитяги зі статей і листів

Звичайний інформаційний сюжет , який був показаний по одному з київських міських телеканалів , викликав шквал глядацького інтересу . Співробітники редакції не знали , як впоратися з нескінченними дзвінками і лавиною листів.

На сьогодні в Болгарії на рахунку у Димитра більше 15 тисяч колишніх хворих , результати лікування яких оцінені як вельми успішні спеціальної урядової медкомісією , в яку були включені , крім учених -медиків , 49 дільничних лікарів ... Перед камерою (у фільмі виступали люди, які перенесли мігрені , неврози , поліартрит , коксартроз , остеартроза , інсульт , інфаркт , ті , хто ще зовсім недавно не міг пройти й двадцяти кроків ( хвороба Бюргера , хвороба Бехтєрєва) , а тепер в змозі пересуватися без втоми на багато кілометрів. Колишні хворі , роками прикуті до милиць , колясок і постелі , які абсолютно не могли обходитися без допомоги близьких , охоче демонстрували гнучкість суглобів - нахилялися , присідали , бігали ...

                 У моїй власній історії хвороби , - згадував у фільмі доктор Черник , - тільки одне перерахування моїх діагнозів займало цілу сторінку : там були і гіпертонічна хвороба , і діабет , і інфаркт , і запалення синуса , і екзема ... Але найбільше мене дошкуляла подагра . І не тому , що за характером я - Фома невіруючий . Я твердо знав , що вона невиліковна , і всім говорив , що на честь того , хто запропонує від неї дієві ліки , три дні безперервно повинні дзвеніти дзвони в усіх храмах світу . Коли мені самому запропонували спробувати лікуватися Дикрасином Кристева , я не повірив , що буде якийсь толк. Проте дав підписку , що за негативні результати впливу Дикрасину лікарі ніякої відповідальності не несуть. Сьогодні я відчуваю себе відмінно - здоровий, веселий і вважаю Димитра своїм другим батьком , а його метод - унікальним. А своє власне одужання я вважаю цілком об'єктивним фактом , до того ж , закріпленим документально. Флавоноїди , ефірні масла і дубильні речовини , витягнуті за методом Димитра з трав по просіпі , ним же складеної , та пов'язані соляною кислотою , дійсно творять чудеса. Про ні не тільки відновлюють нормальний кровотік , але і позбавляють уражені місця від покладів солі , призводить тканини , м'язові і кісткові , в нормальний стан.

 

«Хочу подякувати Вам за те , що допомогли мені . У мене деформуючий артроз колінних суглобів. Після двох курсів лікування « Дикрасином » і прийому трав стала почувати себе значно краще. Коліна вже не такі опухлі , болі зменшилися , ходжу вже добре. Скоро прийду до Вас на прийом » . Балюк Г.П. , Вінницька область

Люди дякують , звертаються за допомогою , просять поради . І , до речі , жоден лист , жоден візит або телефонний дзвінок не залишається без відгуку . Просто всі співробітники консультаційного центру компанії ДП « Гамай » , покликанням яких стала допомога іншим , чудово розуміють , як важливо для людини , і особливо , для хворого увагу до його проблем . А звертаються до них люди, які страждають найрізноманітнішими недугами опорно - рухового апарату : остеохондроз , подагру , початковими стадіями деформуючих артрозів , облітеруючий ендартеріїтом , діабетичної ангіопатій , хворобою Бехтерева , тендовагініти , міозитах , контрактурами , розтягненнями зв'язок суглобів , обмінними поліартритами , після переломів кісток і багатьма іншими. Звертаються тому , що більшості з них препарат « Дикрасин » дав надію знову знайти радість вільного руху , позбутися нестерпних болів , клейма інвалідності.

 

 

А ось , що пише Микола - моряк з м. Іллічівська : « Коли при переохолодженні пальці дерев'яніють і не слухаються , суглоби опухають , і не завжди допомагає « внутрішній підігрів » чарочкою , а ось« Дикрасин -1 »- надійний друг - завжди допоможе : натреш долоні і вони відразу розігріються , болі підуть, пальці рухаються. Ось це результат!

 

Жителі України вже випробували на собі чудодійну силу « Дикрасину ».

     Ось що розповіла нашому кореспонденту пенсіонерка Людмила Іванівна зліпки :

- Кілька десятків років я страждала найсильнішої подагрою і неврозом . Місяць тому я почула по радіо рекламу « Дикрасину ». Чесно кажучи , я відразу не повірила , що цей препарат такий ефективний . Але іншого виходу у мене не було - дуже сильно мучив біль . Я вирішила спробувати. Повний курс лікування , як я дізналася в аптеці , 18 днів , але вже на п'ятий день використання препарату у мене почали зменшуватися болю. А до кінця лікування застарілу подагру і невроз як рукою зняло. Лікарі тільки руками розводять , кажуть: « Чудо! ». А я думаю , що це трави віддають нам цілющі сили Землі . Моя сусідка - молода 30- річна жінка. Нещодавно з нею трапилася біда. Під час роботи вона поранилася і її прооперували. У післяопераційний період я порадила їй застосовувати « Дикрасин » , і що б ви думали - через місяць вона стала на ноги. Так що всім , у кого є проблеми з опорно -руховим апаратом , я до рекомендую використовувати « Дикрасин ».

     Ще одна людина погодився дати інтерв'ю нашій газеті . Це Борис Сергійович Мізорян , 50- річний директор запорізької фірми:

- Я людина здоровий і ніколи нічим серйозним не хворів. Але ось відкладення солей з возростом з'являються. Боліла шия , я не міг повернути голову ні вправо , ні вліво . В аптеці порадили купити « Дикрасин » , і , крім цього , пройти курс масажу. Я так і зробив. Результати можу продемонструвати . Тепер я можу крутити головою в будь-яку сторону і без болю . « Дикрасин » став нашим сімейним ліками , так як і дружина , і теща теж страждали відкладенням солей.

     Не тільки пацієнти говорять про ефективність « Дикрасину ». Фармакологи також виділяють багато його позитивні якості. Ми звернулися до фахівців. Ось , що вони нам сказали. Лікар -хірург київської поліклініки Тамара Григорівна Подобінская :

     « Дикрасин » - це дійсно унікальні ліки , адже спектр хвороб , від яких його можна застосовувати , досить широкий. Це - деформуючий артроз , периартроз , остеохондроз хребта , ревматоїдний артрит , контрактури суглобів , шпори п'ят , хронічні тендовагініти , епінконділіт , подагра та інші. Для профілактики « Дикрасин » використовують у тому випадку коли хворий страждає хронічним захворюванням , щоб не було його загострення. « Дикрасин » добре розчиняє солі і шлаки , тим самим покращуючи рухливість суглобів , хребта , зменшуючи болі . Одночасно з цим препарат стабілізує показники артеріального тиску і може застосовуватися хворими із захворюваннями серцево - судинної системи , крім серцевої недостатності II - III ступеня.

      Всім людям , страждаючим захворюваннями опорно - рухового апарату я рекомендую використовувати « Дикрасин ». Будьте здорові! »

 

 А ось уривки з листів , які приходять сьогодні від зцілилися хворих.

« - У мене був найважчий випадок : цукровий діабет , ангіопатія судин кінцівок , остеоартроз . На цьому тлі почала розвиватися гангрена. Лікарі запропонували ампутацію ніг. Коли придбав « Дикрасин » , не став все робити по інструкції , використовував ліки значно частіше , ніж рекомендували . Зате на восьмий день я прокинувся від того , що відчув тепло в ногах. А через короткий час я почав знову ходити ! ».

Сергій Мурас , Диканський район . Полтавська область .

« Я почула про« Дикрасину » для опорно - рухового апарату (у мене остеохондроз , артрит і багато інших болячок ) і після двох курсів отримала хороші результати. Мені 88 років. У мене боліли поперек , коліна , пальці на руках окостеніли , і я не могла писати , шити . Найважче було спускатися і підніматися по сходах. Після лікування « Дикрасином » отримала результати : суглоби пальців стали згинатися , і я тепер , хоч не дуже добре , але можу писати (лист написано легко читаним почерком. - Ред ) . Колінні суглоби навіть схудли , болючість в них значно зменшилася Днями пройшла огляд у поліклініці: зробили електрокардіограму , перевірили кров , сечу і ін Нічого поганого не знайшли , тиск нормальний .

Я пенсіонерка , ветеран ВВВ , учасник бойових дії , ветеран праці , і дуже хочу зберегти свою життєву силу , щоб дожити хоча б до 2010 року ». Валентина Строганова , Київ .

А ці рядки з блокнота лікуючого лікаря Валерія Гладуна , які він зробив , записуючи відгуки по телефону.

Світлана Марківна , Київ :

«У мене був деформуючий артроз колінних суглобів. Дуже болісно було ходити часто прокидалася вночі . Після двох курсів лікування « Дикрасином » наступило значне поліпшення . Буду продовжувати лікування ».

Ігор Миколайович , Київ :

«Лікування остеоартрозу раніше не давало результатів . Я не вірив , що « Дикрасин » допоможе , а тепер дуже задоволений , стало краще » .