Дикрасин - молодість суглобів

рекомендация3Вже багато років в м.Бориспіль працює фірма «Гамай», яка є поставником в Україну з Болгарії чудодійного препарату «Дикрасин-1» для лікування захворювань суглобів та хребта – остеоартрозу, остеохондрозу, коксартрозу, подагри, поліартріту, ендартерііту,  пя’точні шпори, тензовагініту, періартріту, епіконділіту, ускладненнь після травм. «Дикрасин-1» охоче лікує і багато супутних хвороб – неврози, мігрень, хворобу Бехтерєва. Одночасно препарат стабілізує артеріальний тиск, що дозволяє застосовувати його людям із серцево-судинними захворюваннями. З кожним днем зростає популярність препарату «Дикрасин-1» і серед лікарів і серед пацієнтів

         Сьогодні уже в кожному місті немало людей різного віку, які завдяки Дикрасину позбулися своїх численних хвороб.

         Бориспільчани їдуть за зціленням далеко, витрачають великі кошти, стоять в чергах довгих, а зцілення – ось воно! Зовсім поруч в аптеках рідного міста.

         Про диво – «Дикрасин-1» свідчать численні відгуки вдячних пацієнтів, з усіх регіонів України. Ось рядки з  листа Малик Валентини Олександрівни, 74 років з села Гуляй-Поле, Криничанського району, Дніпропетровської області: “Лікуюся “Дикрасином-1” вже другий рік.  Гарні зміни: шийний остеохондроз я вилікувала, була на шиї шишка, як куряче яйце – розсосалася, запалення сідалішного нерва на лівій нозі я вилікувала, руки в ліктях розправилися майже повністю, пальці уже не крутить, сама уже прасую і друге літо банки закручую сама. На колінах шишки розсосалися, п’ятки зовсім не болять. Радікуліт  вже забула що це таке. Дуже добрі ліки, недорогі та  ефективні. Я ходила на милицях, їх вже кинула, тільки як мокра погода ходжу з паличкою. В селі дивуються, що я була така каліка і піднялася і хожу. На городі роблю, біля мене стоїть скамєєчка для відпочінку, але я вже хазяйка на городі, а не каліка сидяча чи лежача. Дякую, що таке є цей Дикрасин”.

         Таких відгуків дуже багато.

Розчин “Дикрасин” має унікальні властивості – противозапальні, знеболюючі, судиноукріпляючі, покращує кровообіг в суглобах розчиняє солі, виводить із організму шлаки, зміцнює суглоби, збільшує рухливість, повертає радість руху – радість життя. Курс лікування 18 днів. Хворі після застосування Дикрасину 1 починають жити по-новому, як здорові люди.