Диво-елексир

Людям потрібні дива. Насамперед тим , хто за довгі роки хвороби остаточно втратив віру у зцілення , у кого недуга забрав можливість жити повноцінним життям , можливість вільного руху. І диво , що возрата Вам радість руху , є. Винайшов його болгарин Димитр Кристю і назвав його « Дикрасин -1» , завдяки якому бай Димитр став у Болгарії таким же знаменитим , як його співвітчизниця Ванга .

Сьогодні « Дикрасин -1 » фактично єдина допомога тим , хто страждає артритами , артрозами , остеохондрозом , подагрою , коксартроз , ревматоїдний поліартрит , ендартеріїтом . Ефективно допомагає « Дикрасин -1» при епікондиліті , радикуліті , тендовагініті , п'яткових шпори , періартриті , контрактурах .

Дія препарату « Дикрасин -1» вже направлено на причину захворювання. Висока ефективність , відсутність побічних явищ , добра переносимість , доступність і зручність у застосуванні , безпека ( не підвищує артеріальний тиск , не погіршує , а покращує роботу внутрішніх органів) - всі ці якості дають можливість препарату « Дикрасин -1 » стати препаратом номер один при лікуванні захворювань опорно - рухового апарату . Нестероїдні протизапальні препарати ( диклофенак , Вольтер і їм подібні) дають ефект , але при тривалому їх застосуванні вони викликають ускладнення , шкідливо впливають на шлунок , нирки , печінка .

« Дикрасин -1» - це мудро підібраний набір трав , з яких за методом Кристева , витягнуті ефірні олії, флавоноїди , дубильні речовини , в поєднанні з соляною кислотою.

Ці речовини і творять чудеса : покращують кровообіг , знімають запалення і біль , зміцнює судини , живлять пошкоджені клітини і тканини , втомлені від прожитих років , зовнішнього середовища , неправильного харчування , виводячи з них токсини , що накопичилася від втоми і перетренувань молочну кислоту , що скупчилися за роки солі ; оздоровлюють клітини і тканини , продовжуючи їм життя .

Соляна кислота, що входить до складу препарату не шкідлива. Вона середу нашого організму , добре проводить діючі речовини , глибоко проникаючи в суглоби .

Болгарські спортсмени - професіонали широко використовують « Дикрасин -1» , знаючи , що цей препарат знімає біль у перевантажених м'язах , виводячи накопичилася від навантажень , молочну кислоту.

А балтійські рибалки не виходять у море без флакончика « Дикрасин -1» , бо знають , що після роботи у вогкості й холоді тільки « Дикрасин -1 » здатний розігріти закляклі руки і ноги.

А ось , що пише Микола - моряк з м. Іллічівська : « Коли при переохолодженні заходять шпори в пальці і вони дерев'яніють , суглоби опухають і пальці починають погано рухатися , то не завжди допомагає« внутрішній підігрів » чарочкою , а ось« Дикрасин -1 » - надійний друг - завжди допоможе : натреш долоньки і вони відразу розігріються , болі підуть, пальчики стають рухливими. Ось так диво- « Дикрасин » ! »

А який важка праця гірників , так вже і говорити нічого! Верхні - дихальні шляхи і легені забиваються вугільним пилом , шкіра змінює свій колір від нестачі світла і надлишку пилу , від важких умов праці і вогкості болять і крутить суглоби , ломить спину. І в даному випадку Вас не підведе « Дикрасин -1». Він допоможе відновити сили , поліпшить кровообіг , зніме болі , продовжить повноцінне життя суглобам . Ось що пише Володимир Іванович з м. Красноармійська , Донецької області: « Коли виходиш на світло з-під землі - вже благо ! Але коли натреш « Дикрасином -1» натруджені суглоби і спину - ну прямо як на світ народився ... »

Сьогодні вже в кожному українському місті і селі знайдеться чимало людей різного віку , позбавилися від болісних болів в суглобах і хребті , від загрози бути прикутим до ліжка. Безліч листів приходить з вдячністю за чудо- препарат , і немає підстав сумніватися в їх справедливості.

Препарат « Дикрасин 1 » застосовується зовнішньо ( подробней дивіться інструкцію). Курс лікування - 18 днів. Можна препарат застосовувати локально , втираючи в хворі місця через день або кожен день.

Майже у кожного з нас після 40 років проблеми зі спиною. Тому бажано проводити профілактичний курс , хоча б 1 раз на рік робити профілактику суглобам і хребту , як будь-якого складного і дорогого механізму.

І тоді артрити , артрози , остеохондрози - не ознака старості!

« Дикрасин -1» це здоров'я і молодість Ваших суглобів , стрункість ходи, радість руху . Адже життя - це рух , а рух - це « Дикрасин -1».

Він дозволить вам проблеми без великих фінансових витрат , ефективно , безпечно , впевнено і надійно!

                                                                 Лікар Т. Подобінская