Поради лікаря

Багато років пройшло з тих пір , як з'явився в аптеках України болгарська препарат « Дикрасин 1» для лікування захворювань опорно - рухового апарату . За ці роки препарат зарекомендував себе як високоефективний засіб для лікування артритів , артрозів , остеохондрозу , ендартеріїту , подагри , п'яткових "шпор" , тендовагініту , радикуліту , епіконділіта , міозиту , бурситу , діабетичних ангіопатій . « Дикрасин 1 » необхідний там , де треба вгамувати біль , поліпшити кровообіг , зміцнити судини , вилікувати запалення , «зігріти » ноги діабетикам і хворим ендартеріїтом , «чорнобильцям » , головна скарга у яких « ... мерзнуть ноги і коліна ».

Одне з унікальних властивостей « Дикрасину 1» - розчиняти і виводити з організму солі і шлаки. Не обійтися без « Дикрасину 1» і при лікуванні контрактур , отечностей і болю після зняття гіпсу при переломах . Популярність препарату « Дикрасин 1» і серед лікарів і серед жителів України зростає з кожним днем.

« Дикрасин 1» - це препарат на основі збору лікарських трав , стабілізований соляною кислотою , яка добре проводить діючі речовини глибоко в суглоби. Винайшов препарат болгарин Димитр Кристю , завдяки якому став у Болгарії таким же знаменитим , як його співвітчизниця Ванга .

Висока ефективність , добра переносимість , доступність , зручність у застосуванні , ефективність і безпека - всі ці якості дають право препарату « Дикрасин 1 » стати лідером у лікуванні суглобів і хребта. Всього 3 флакона « Дикрасину 1» на весь 18- денний курс , і Ви рухаєтеся без болю , сповнені енергії та оптимізму .

Застосовується « Дикрасин 1 » зовнішньо. При остеохондрозах , ендартеріїтів , у хворих на цукровий діабет - потрібно провести загальний курс лікування , а в інших випадках можна застосовувати місцево , втираючи препарат в хворі місця через день. До препарату додається детальна інструкція зі схемами лікування. Інколи треба проводити кілька курсів лікування, залежно від тривалості і тяжкості захворювання.

Лікар Подобінская Т.