Свобода рухів

З кожним роком інтерес до Дикрасину підвищується , тому що кількість захворювань опорно - рухового апарату зростає , а ефективних методів лікування не так вже й багато. До нас досить часто звертаються люди , які « перепробували все, але нічого не допомагає ». І з кожним роком зростає кількість тих пацієнтів , які завдяки « Дикрасину 1 » позбулися болю , мучавших їх роками . Багатьох їх них « Дикрасин 1 » буквально поставив на ноги. Про це чудодійний препараті люди розповідають один одному , і це найвища оцінка ефективності його дії .

Близько півроку тому до нас звернулася молода людина Олександр з м. Києва . Йому всього 23 роки , і з них 3 роки він лікується. У нього хворобливі і обмежені рухи у всіх суглобах і в хребті , а в області попереку руху особливо скуті . Лікувався він , за словами його мами , «всім , про що тільки де-небудь чули , перепробували все» , але болю не знімалися , а рухи все більш обмежувалися . Це відбувалося до тих пір , поки Саша не почав лікуватися « Дикрасином 1». Пройшов три загальних курсу лікування. А днями до нас зайшла його мама , і захоплено , притискаючи до грудей флакончик « Дикрасину , розповіла:

«Після першого курсу застосування Саша почав вільно рухатися , після другого курсу - танцювати , а після третього курсу - пішов на роботу ( !) , Про що раніше не міг і мріяти , тому що робота проходить цілий день на ногах - він продавець -консультант . І все це всупереч прогнозам про подальшого погіршення стану та ймовірну інвалідизації. « Дикрасин 1» не тільки зупинив прогресування хвороби , але повернув до нормального способу життя . » І таких прикладів багато.

« Дикрасин 1 » це розчин настою з трав , стабілізований слабким розчином соляної кислоти , яка є провідником діючих лікувальних компонентів з трав глибоко в суглоби і тканини , де вони покращують кровообіг , зміцнюють стінки судин , знімають болі , лікують запальні процеси , і, головне , розчиняють і виводять солі. Це єдиний препарат , який в змозі зупинити процес відкладення солей , а значить , він може зупинити подальший розвиток деформуючих артрозів і остеохондрозу.

Втираючи « Дикрасин 1 » ви не тільки знімаєте болю , а лікуєте причину хвороби - відкладення солей , і зупиняєте процес розвитку хвороби надалі .

Людям з «букетом» набутих з роками захворювань , можна користуватися « Дикрасином 1». Він не тільки полікує суглоби і хребет , а , покращуючи кровообіг , поліпшить і функціонування внутрішніх органів.