Пережити осінь-зиму без болю

" Лікар , зціли себе сам" - Димитр Кристю лікарем не був і навіть не знав відомого вислову , але зміг зцілити себе . Допоміг не тільки собі , але і тисячам інших .

У результаті ретельного і копіткого відбору цілющих трав і з'явилася на світ трав'яна суспензія Дикрасину -1.

Препарат має виражену протизапальну і болезаспокійливу дію , покращує кровопостачання і живлення тканин навколо суглобів. Зменшує болючість . Добре розчиняє солі і шлаки , тим самим покращуючи рухливість суглобів і хребта.

Застосування Дикрасину 1 дозволяє значно знизити або взагалі відмовитися від прийому нестероїдних протизапальних засобів. З фізіопроцедури і лікувальний масаж стають більш ефективними.

Осінь , скоро холоду і зима ... Це період загострень : найбільше страждають люди з хронічними захворюваннями опорно - рухового апарату , чиї недуги в цей холодний час все частіше дають про себе знати. Роками пацієнти з остеохондрозом , подагрою , артрозом , ревматичних поліартрити , міозитом , запаленням скелетних м'язів та багатьма іншими захворюваннями , шукають способи зменшити напади болю в суглобах і спині.

Полегшення болю і зменшення скутості суглобів , поліпшення рухливості опорно - рухового апарату досягається у 73-81 % пацієнтів.

А ось уривки з листів з вдячними відгуками :

Сергій Мурас , Диканський район , Полтавська область .

«... мій діагноз : остеоартроз і ангіопатія судин кінцівок. Коли почала розвиватися гангрена , лікарі сказали про ампутацію . Я вирішив випробувати наостанок хвалений Дикрасину . На восьмий день прокинувся від того , що відчув тепло в ногах ! А після кількох курсів лікування став потихеньку ходити ... »

Тищенко Тамара Петрівна , пенсіонерка , ветеран ВВВ , інвалід ІІ групи , ветеран праці з м. Сімферополя.

«У мене хвора спина (остеохондроз , поліартрит , грижі хребта та ін.) Сильно мучили болі , ходила в корсеті і з паличкою. З жахом думала , що підходить ніч і потрібно лягати спати , а біль тільки сильніше ставала . Купила Дикрасину в аптеці і стала робити все як написано в інструкції. Мені допомогло , стала краще себе почувати , болю майже немає і паличку свою поки поставила в кут - ходжу без неї ».