Чудово діє Дикрасин для суглобів і для спин

рекомендация4“Протягом усього свого життя я працюю на землі ( зараз мені за шістдесят). Усі ці роки вона годувала мене і давала наснагу до життя. Але минулої весни мене почали турбувати суглоби і поперек. Мені ставало все важче нагинатися, а після кількох годин праці на городі доводилось досить довго відпочивати, бо кожна кістка мого тіла нагадувала про себе нестерпним болем”.

Галина Володимирівна

Київська обл.

         На жаль такі скарги не виняток. Справа в тому, що робота на землі просто не лишає людям вибору. Вони мають працювати повсякчас, незважаючи на примхи погоди. На них особливо багата весна. Вона дарує нам не лише сонячні дні, а й часті зміни погоди, дощі, сирість. Тому саме нагадують про себе й різноманітні хронічні недуги і, зокрема, захворювання опорно-рухового апарату. Фізична праця, якою переважно доводиться займатися селянам, це завжди навантаження на хребет та на увесь організм в цілому. Але і не тільки селянам...

         Остеохондроз, подагра,  артрит та артроз, радикуліт,  люмбаго, п’яточні шпори... практично немає людини, в якої не боліли б суглоби, не турбував хребет. Як же бути, коли кожен рух супроводжується нестерпним болем. Народні засоби далеко не завжди швидко дають бажаний результат, а популярні медичні препарати ( НПЗ – нестероїдні протизапальні засоби) надають полегшення, але  короткочасне, та й ще при тривалому застосуванні викликають ускладнення, шкідливо впливають на шлунок, печінку, нирки.

         Ви стурбовані тим, як боротися з Вашим захворюванням і не завдавати шкоди  своєму організму. Спробуйте „ДИКРАСИН 1”!

         „Дикрасин 1” на сьогоднішній день фактично єдина допомога при захворюваннях опорно-рухового апарату, це промінь надії, що ставить на ноги, повертає тепло в холодні хворі кінцівки, повертає молодість нашим  втомленим суглобам, продовжує їм активне життя.        Справа в тому, що розчин для зовнішнього натирання “Дикрасин 1”, проникаючи вглиб тканин, розчиняє солі та виводить шлаки, накоплені в суглобах, адже саме ці речовини і провокують появу захворювань опорно-рухового апарату. Лише звільнивши від них організм, можна повністю усунути саму причину захворювання. До того ж „Дикрасин 1” має унікальні властивості: зміцнює судини, перешкоджає запальним процесам, покращує кровопостачання тканинам. Завдяки цьому, після лікування препаратом, у більшості випадків починають відновлюватись функції ушкоджених суглобів. Лікувальний ефект засобу є зумовлений наявністю складових: ефірні олії, дубильні речовини та флавоноїди ( вилучених за методом болгарського бая Кристева із трав), та соляної кислоти певної концентрації, яка їх зв’язує і значно покращує проникнення до вражених захворюванням  суглобів, не дозволяючи їм затримуватися у жирових відкладеннях.

         Одна з головних переваг Дикрасину  – його універсальність.  Відсутність впливу препарату на артеріальний тиск, шлунково-кишковий тракт, нирки, печінку дозволяють використовувати “Дикрасин 1” людям, з “букетом” захворювань. Тим більше, немає обмежень на використання натирання разом з ін’єкційними препаратами і препаратами для внутрішнього вживання. Для кращого терапевтичного ефекту рекомендується повний курс лікування, розрахований на 18 днів. У 1-й день робиться втирання в суху, чисту шкіру всього тіла, починаючи з пальців ніг і закінчуючи плечовим поясом, 2-й день – масаж без Дикрасина, 3-й день – відпочинок, душ. Триденний цикл повторюється 6 разів. Курсова доза  складає 3 флакони по 65 мл розчину Дикрасина (близько півфлакона на одне натирання). Крім цього, препарат застосовується локально при  враженні окремих суглобів. У запущених випадках, при тяжкій формі захворювання, можна проводити додаткові курси з двотижневими перервами.

         Звичайно, складно три тижні натирати, масажувати, і найголовніше, чекати коли ж виявиться дія препарату, та тим приємніше відчувати, що ваше терпіння винагороджено найдорожчим призом – здоров’ям.

           Історія клінічного й амбулаторного застосування „Дикрасину 1” вже підтвердила його високу ефективність, і володіє в ряді випадків, навіть унікальними результатами.

         “Дикрасин 1” одночасно лікує і багато супутних хвороб: неврози, невралгії, мігрень, хворобу Бехтерева, стабілізує артеріальний тиск, що дозволяє застосовувати його людям із серцево-судинними захворюваннями.

Враховуючи, що практично у всіх дорослих людей є відкладення солей, наявність в організмі шлаків, скриті явища остеоартрозу, остеохондрозу, рекомендується проводити раз на рік профілактичний курс лікування “Дикрасином 1”. Намагайтеся хворобу застерегти і не допустити в своє життя біль і страждання.

                     Висока ефективність, відсутність побічних явищ, добре засвоєння, доступність, зручність у застосуванні, безпечність – всі ці якості дають можливість препарату “Дикрасин” стати препаратом № 1 при лікуванні захворювань опірно-рухового апарату.

         Безумовно, кращим доводом на користь “Дикрасина” являється кількість людей, які повернулися до повноцінного життя завдяки йому.

 

 Препарат “Дикрасин “ запитуйте в аптеках вашого міста.

Лікарський засіб „Дикрасин” відпускається без рецепту.

Уважно ознайомтесь з інструкцією перед застосуванням.