Про остеохондроз, артрит та Дикрасин

рекомендация5Матінка -природа запрограмувала людину як саморегулюючий , здатний до відновлення комплекс , з великим коефіцієнтом запасу по всіх систем життєзабезпечення. Наш каркас - кістково -суглобова система - теж підпорядкований цієї закономірності : він може винести величезні перевантаження ( при відповідній тренуванні ) , що перевищують середню норму в десятки разів.

 

Чому ж остеохондроз , артрит , подагра так мучить людей і все більше « молодіє » , не даючи повноцінно жити не тільки людям похилого віку , а й молодим ? До мене частенько звертаються пацієнти з такими « заблокованими » хребтами , що простий поворот голови на 90 º для них стає великою проблемою.

 

Причин для цього багато. Частина з них залежить тільки від нас : гіподинамія , неправильна постава з дитинства , незбалансоване харчування , шкідливі звички , побутовий травматизм і багато іншого. Інша , більша частина причин , від нас не залежить : інфекційні захворювання , екологічне неблагополуччя по воді , грунті, повітрі та (як наслідок ) по всьому тому , що ми їмо і п'ємо ; негативні зрушення в радіаційному і магнітному балансі Землі , та ін Хоча в цьому всьому винна безвідповідальна діяльність людини , який забув , що він тільки мале ланка у величезній системі земної біоценозу . Все це пригнічує в нас природний імунітет і провокує згубні аутоімунні процеси . Крім того , з віком у людському організмі через численні «збоїв » у роботі окремих систем і гормональних зрушень починається «відкладення » того, що повинно виводитися (стійкі відкладення в кишечнику , «поганий » холестерин , кальцієві солі в нерозчинному вигляді , продукти метаболізму і пр.) і «вимивання» того , що повинно відкладатися ( кальцієві солі кісток , корисна мікрофлора кишечника ) .

 

У всьому світі вчені наполегливо шукають причинно - наслідкові зв'язки цих процесів. Гіпотез багато , але занадто важко вирішити це рівняння з безліччю невідомих , щоб дати єдино правильну відповідь : як це лікувати!

 

Все сказане , на жаль , відноситься до переважної більшості людства в цілому. Крім того , ми « розплачуємося » за своє прямоходіння , що призводить до компресії міжхребцевих дисків і хрящових поверхонь всіх суглобів . Жодна тварина , що ходить на чотирьох ногах , не хворіє ні остеохондрозом , ні артритом , ні сколіозом , якщо воно не травмувалося протягом життя.

 

При всьому цьому ми якось забуваємо , основою нашого клітинного метаболізму є повноцінна робота кровоносної системи , а саме найтоншою її частини - капілярів. Саме явище « старіння» , їх раннього склерозування призводить до того , що наші суглоби ( а хребет - це довга і дуже складна ланцюг суглобів) починають « голодувати » і самоотравляться продуктами власної життєдіяльності .

 

Отже , хто нормалізує функцію кровопостачання на рівні клітини , той вилікує всю кістково - суглобову систему! Така спрощена формула лікування.

 

Саме цю функцію бере на себе , в першу чергу , « Дикрасин ». Як наслідок - зменшення запалення , набряків , болів , розсмоктування « наростів » і «шпильок ». Все це як лікар - натуропат я розумів , але були сумніви: як може комбінація з трьох трав , дія яких певною мірою я добре знав , надавати таке потужне , глибинне вплив на організм? Поміркувавши , я вирішив , що ці три травички - тільки « верхівка айсберга » , а основне ноу - хау Д. Кристева їм не розголошується з цілком зрозумілих причин охорони авторського права . По відношенню до себе , я думав , що ця біда мене мине . Але, як кажуть : «Поки грім не вдарить ... ».

 

До шістдесяти років я був сильно стурбований наростаючою загальною суглобової тугоподвижностью , больовим синдромом при русі і , навіть , у стані спокою. Якщо до цього додати те , що у мене з дитинства відсутній правий тазостегновий суглоб і дуже високий рівень оксального діатоза , що призвело до піску в нирках , то очевидно - болі і незручності я відчував чималі.

 

До сімдесяти рокам всі ці симптоми придбали такий безжальний характер , що стало ясно: в найближчому майбутньому мене чекає майже повна нерухомість і обмежене переміщення по квартирі в кріслі на коліщатках ...

 

Майже в цей же час аналогічні симптоми відчував і Димитр Кристю в Болгарії , але на відміну від мене і тисяч інших стражденних він вирішив боротися. Результатом цієї боротьби став багатокомпонентний природний препарат , названий пізніше його ім'ям. Дослідним шляхом він створив струнку систему лікування з урахуванням додаткових засобів народної медицини. Я ж у цей час намагався лікуватися препаратами офіційної медицини. Тривалий прийом анальгетиків і нестероїдних протизапальних засобів давав тимчасове полегшення ( під час прийому ) , а потім болі обрушувалися з ще більшою силою ! Про шкідливі побічні дії всієї цієї « хімії» на багатостраждальний організм я вже й не кажу . Було перепробувано все - але на жаль ... ставало тільки гірше. І ось , випробувавши все це , я повернувся обличчям до Дикрасину , як до останньої надії на порятунок від біди !

 

Ранньою весною на 71- му році життя , я почав лікування « Дикрасином ». Повторюю , що мій стан перед цим рішучим кроком було просто-таки безперспективним : я падав на рівному місці , чіпляючись за що попало, ноги мене не слухалися , пройти без відпочинку міг 200-300 метрів , не більше , про поїздку в ліс , який я дуже люблю , не могло бути й мови - вже більше року.

 

Поле першого курсу лікування я влаштував собі серйозне випробування : я пройшов близько чотирьох кілометрів по пересіченій місцевості , не кваплячись , але без болю , з великою втомою , але без падінь і травм. Я продовжив лікування з наполегливістю і терпінням , одночасно проводячи лікування на кількох хворих і своїх близьких. До серпня я пройшов чотири восемнадцатідневних курсу лікування зі все збільшуються інтервалами між ними. Отримані переконливі і незаперечні результати , що вселяють оптимізм. Зараз я дуже багато рухаюся і працюю по будинку : полагодив всю сантехніку , меблі , зайнявся ремонтом. Вже 6 разів їздив на збір чорниці в ліс , де трудився по 6-8 годин , а кожен знає , що це за навантаження . Так, є сильна втома і крепатура у всіх м'язах , але через день я знову готовий до нових праць , а мені ж 72-й годочек ! За цей час я зробив багато корисних спостережень і висновків .

 

Головний з цих висновків : чарівний « Дикрасин » має на організм багатогранне , різнобічну дію , яке важко переоцінити. Його можна сміливо застосовувати при багатьох (навіть запущених ) захворюваннях опорно - рухового апарату , серцево - судинної та видільної системи , так як зменшується навантаження на серцевий м'яз внаслідок поліпшення роботи капілярів , що виконують функцію «другого серця » людини. Є позитивні моменти в лікуванні ряду шкірних і нервових захворювань.

 

Звичайно , лікування Дикрасином повинно бути строго індивідуальним , так як потрібно враховувати безліч факторів: вік , статус хворого , супутні захворювання та їх комбінації. Тому починати лікування потрібно з консультації у лікаря. Але , в будь-якому випадку , ми «приречені» на успіх - стабільний і тривалий ! Єдина умова : наполегливість , працьовитість і акуратність , так як дрібниць в лікуванні немає і бути не повинно , але хіба наше здоров'я цього не варто ? ! Ледачим і необов'язковим людям лікування Дикрасином « протипоказано » , так як може бути дискредитований сам метод .

Шановні співвітчизники , стражденні і втратили віру хоча б у часткове поліпшення свого стану , не проходьте повз « Дикрасину » , зверніть його собі на користь!

На закінчення мені хочеться низько вклонитися таким людям як Володимир Дикуль , доктор Касьян , В'ячеслав Євмінов , П.Я. Лосевський , Димитр Кристю ! Вклонитися за те , що вони власні хвороби і страждання принесли на вівтар служіння людству ! Честь їм і хвала за їх великий подвижницьку працю !

Це про таких людей сказав колись великий поет Н.А. Некрасов :

 

Природа -мати ! Коли б таких людей

 

Ти іноді не посилала світу ,

 

Засохла б нива життя !

 

 

Лікар - натуропат Красенів Євген Павлович