Біль в суглобах? Що робити?

рекомендация4Застосовуйте Дикрасин

Відповідає зав.кафедрою мануальної медицини медичного інституту УАНМ Кресний Д.І.

На сьогоднішній день частота захворювань опорно - рухового апарату значно зросла. Серед цих захворювань дегенеративно - дистрофічні ураження займають домінуюче положення. Цьому сприяють багато чинників : порушення обміну речовин в результаті порушення харчування , екологічно забруднені продукти , гіподінамічний спосіб життя , надають увагу і екологічні фактори .

І як же лікувати ці захворювання ?

В офіційній медицині для лікування цієї патології використовується цілий комплекс дедістрофіческіх заходів. Це препарати поліпшують кровообіг , загальні та місцеві специфічні протизапальні препарати , некргормонотерапія , гормональні препарати , вітамінотерапія , фізіотерапевтичні впливу ( магнітотерапія , лазеротерапія , МР- терапія та ін.)

На сьогоднішній день у багатьох з нас існує стійке упередження проти «народних цілителів » , їх секретів лікування за допомогою цілющих трав. Але чи так це ?

Яскравий приклад цьому служить випадок з народним цілителем Д.Кристевим , який для зцілення своєї недуги приготував ліки з трав , випробував його на собі і тільки після цього порекомендував іншим. У 1997 році препарат « Дикрасину » зареєстрований Міністерством охорони України .

 

Ми апробували цей препарат на кафедрі , в комплексному лікуванні хворих з артрозами суглобів , деформуючийспондилоартроз , спондильоз препарат , який містить в собі неорганічні речовини , збори трав .

 

Результати лікування хворих з дегенеративно - дистрофічними ураженнями показали його ефективність - зменшився больовий синдром , збільшився обсяг рухів. Однак це лікування має проходити після консультації лікаря, щоб уникнути помилок і ускладнень.